İade Koşulları / Gizlilik Politikası / Teslimat
İade Koşulları
Ürünün teslim edilmesinden sonra, ürünün ayıplı, kusurlu olması veya teknik bir sebep ile kullanılamaz durumda olduğunun beyan edilmesi halinde, ürünün ve/veya ürüne ait PIN kodunun ve seri no bilgisinin, 444 63 42 Müşteri İletişim Merkezi’ne telefon ile veya info@megaodeme.com adresine mail ile bildirilmesi gerekmektedir. Yapılacak incelemeler sonucu, üründeki herhangi bir eksik, arıza hata olması ve 3 iş günü içerisinde problemin giderilememesi durumunda, ödenmiş olan tutar 10 gün içerisinde nakten ve defaten iade edilir.

Gizlilik Politikası
Üyelik bilgileri ve kişisel bilgilere 3. kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir. Kayıt esnasında talep edilen kişisel bilgilerden belirtilen alanlar haricindeki bilgilerin doldurulması zorunlu değildir.

Müşterilerin ödeme için kullandıkları kredi kartı bilgileri www.megaodeme.com sunucuda saklanmaz. Her sipariş esnasında kredi kartı bilgileri yeniden istenir ve doğrudan bankanın Sanal Pos sunucusuna aktarılarak provizyonlar bu sistemin yönetim ekranında takip edilir.

Teslimat
Kredi kartı ödemesinin onaylanması halinde, arama kartı bilgileri web sitesi üzerinden müşteri ile paylaşılmaktadır. Adrese ürün gönderimi söz konusu değildir.